Test: Peugeot 508 SW PSE – exotika do zásuvky nahrádza GTi
so sedanom 508 I som bol brutálne spokojný, mám 508W II, tam už 2x idem riešiť spojku (možno zle opravená, ale som opätovne pretlačil valček), duševne mi to kombi nesedí, ale inak nemôžem sa sťažovať po technickej stránke, keď mi ponúkli 508 III sedan za 45.000 vo fullke, odmietol som, bolo to veľa, dali na to zľavu za 37.000, škoda, že som to nevzal... ale nad týmto čudom za túto preľahnutú cenu nemienim ani uvažovať, navyše som v peugeote jasne vysvetlil, že ak nepríde nejaká 4x4 bez tých blbých elektromotorov, tak končím s peugeotom a idem k inej značke...
P.S. práve pre takéto choré cenovky dnes vo veľkom prehráva sedany a combička boj s SUV... na tú cenu by si každý vedel predstaviť lepšie auto od konkurencie...