Ruské sily sa rozptyľujú na pozície pri hranici Ukrajiny
1, súkromná firma? no isteže.... zadara to nerobia, navyše majú prístup k satelitom
2, oni tvrdia, že sa pripravujú na útok? čo ak sa pripravujú na obranu? rozdiel v rozmiestnení nie je....nikto predsa nebude brániť na hranici, aby nevznikli pochybnosti, kto koho napadol...
3, nemôže to byť súčasť cvičenia?
4, stále nám podsúvajú svoje hodnotenia,o ktoré nemá pomaly nikto záujem, napr. už nehovoria o termíne útoku a to mali hneď 2 isté na 100%.... jeden minulú stredu, druhý v minulú sobotu
5, ale najhoršie pre všetkých je, ak by rusov vítali ako osloboditeľov a toho sa všetci najviac obávajú - max. 50% ľudí je ochotná klásť aktívny odpor
6, poprosím všetkých antirusky mysliacich, choďte sa prihlásiť ako dobrovoľníci na Ukrajiny, s radosťou vás privítajú na mierovej misii a som si istý, že dostanete aj súhlas fiony v mene mieru a demokracie... navyše so samopalom v ruke v zákope bude užitočnejší ako tu nonstop kvákať o zlom Rusku - aspoň ukážete čo a ako...