fialka, možno bolo treba viac trénovať ako hrať v reklamách a potom nariekať, že ľudia sú zlí a neprajú... ale takéto výsledky sú aj mne mňa šokom, tipoval som, že aspoň sestra to dá do dvadsiatky.... bohužiaľ, efekt nasti vidno celú sezónu - nemá kto potiahnúť a ona skutočne, aj keď netrafila, tak to dobehla a po jej odchode chýba v rámci biatlonu skutočná vodkyňa... a vyzerá to tak, že ani tak skoro nebude...

