vždy som stál skôr na strane rusov ako američanov, ale útok na ukrajincov považujem za vážny problém, bohužiaľ, tieň Kosova a teraz aj Ukrajiny bude ešte dlho strašiť a hlavne držím palce ukrajincom - aj napriek veľkej presile, či už materiálnej alebo taktickej sa nevzdávajú a bojujú a to putinovi nehrá do kariet - očakával rýchly pád celej vlády a Kyjeva, rozpad celého velenia, čo sa nestalo, navyše zelenskyj na rozdiel od iných neutiekol a tým nehorázne posilňuje celé sebavedomie obrany. Bohužiaľ, boje v meste budú stáť životy mnohých nevinných civilistov a len čo začnú kolovať fotky ich mŕtvych tiel, rusi začnú mať vážny problém aj v medzinárodnom formáte....tu už nepôjde o vojnu kde si v Ázii, ale priamo za humnami a všetci civilisti, ktorí zahynuli v boji sú navyše slovania.... straty ukrajinskej armády pravdepodobne budú tiež vysoké, o rusoch ani nehovorím...

