to je najlepšia vec, ktorá sa im môže stať..... z každého gastráča musia odvádzať cca 10% a k tomu ešte sa musí jeden človek venovať len tomu, že ráta gastráče a chodí ich odovzdávať, samozrejme zvýšená evidencia v účtovníctve.... osobne nie som za zrušenie gastráčov úplne, ale o možnosť ich mať... tam, kde nie sú odbory, tam nech si o tom rozhodne zamestnávateľa..... a pokiaľ budú rozhodovať zamestnanci o tom, či ich budú mať, tak zamestnávateľ bude mať právo si zraziť s ich mzdy náklady na ich zaobstaranie...


