dovolenka v španielsku bude veselá záležitosť.... 14 dní karantény a potom hajde domov.... určite turizmus bude lámať rekordy.... a možno slovenskí turisti urobia na hraniciach nejakú demonštráciu proti diktátorskému španielskemu režimu, aby igorovi nebolo smutno.... a pripoja sa určite aj pendleri...

