mal som 508 I, teraz jazdím na 508 SW II a chcel som vziať 508 GT III.... čo sa týka auta spokojnosť, ale bohužiaľ, cenová politika zabila tento model a obávam sa, že IV. generácia už nepríde... predaje sú katastrofálne a pritom to je to jediný model strednej triedy, ktorý sa dokáže v pohode postaviť superb, resp. passatu.... a osobne si myslím, že je aj lepší.... vďaka cenám ho PSA postavili proti jaguárom, bmw, mercedesom, resp. audinám a tam toto auto prehráva na plnej čiare... ak má niekto dať cca 45.000 - 50.000 eur za plne vybavenú 508, tak rýchlo zistí, že za takýto peniaz už si vie pomaly sadnúť do väčšiny áut, nehovoriac o tom, že niektoré plne vybavené SUVčka sú lacnejšie a kto je ochotný dať za auto 50.000, tak vo väčšine prípadov si v pohode doplatí pár tisíc a jazdí na nejakej premiovke... bohužiaľ smola pre toto auto....


