určite, časť ľudí aspoň zo začiatku stopne menučka... ale skutočne, len zo začiatku - nerád chodím do reštaurácií sa najesť, lebo väčšinou nie som spokojný, ale každý má iné chute... ak by som však fungoval v niekde v práci 9 - 10 hodín, musel by som chodiť niekde na obedy a je mi jedno, či budem platiť hotovosť, karta, gastráč.... ale poznám systém a gastráč je vlastne okrádanie zamestnávateľov a aj vlastníkov reštaurácii.... mohli by kľudne urobiť stravné formou hotovosti - 1.pošlem zamestnancom cca nejakú zálohovú platbu cca 50 eur a vo výplate si to vyúčtujem a všetci sú spokojní... samozrejme, časť zamestnancov bude nadávať, že nedostalo nič...


