Vargovu žalobu na Facebook súd zamietol, Haščák svoju stiahne
Verejnešie priznanie pravdivosti spisu Gorila si neviem predstaviť!
Majú peniaze, myslia si, že nepotrebujú súdnosť.
Už aby lekári vypovedali zmluvy s Dôverou, nemocnice a lekárne tiež ... len chýba zákon, že ak nemá poisťovňa zmluvu, nemá poistenec nárok na ošetrenie - iba za hotové ... to treba doplniť do zákona.
A v prípade Privat banky - iba nesplnili nahlasovaciu povinnosť, že pán XX vybral z účtu 5 mil. Skk, vložil do igelitky z Teska a odkráčal - nik nevie kam.
To nebolo pranie špinavých peňazí - veď boli čisté, novučičké, to iba zabudli nahlásiť.
A Lipšic sa mýli, Král tak usúdi a rozsúdi.