mafia vie veľmi dobre, kto je vo vláde ...... a podľa toho sa správa!
Ešte skoro štyri roky budeme musieť trpieť výpalníkov .....
mafia vie veľmi dobre, kto je vo vláde ...... a podľa toho sa správa!
Ešte skoro štyri roky budeme musieť trpieť výpalníkov .....
V Mečiarovej ére bol námestníkom pre zdravotnú starostlivosť u ministra Javorského.
Potom konvertoval na demokrata zapáleného pre SDK.
Čiže, keď ho Valentovič odvolával, bola to snaha politicky obsadiť úrady. Dnes to samozrejme nie je snaha politicky obsadiť úrad, veď ktorému demokratovi by vadilo, že na nejakom úrade sedí nikto sympatizujúci s opozíciou. Kdežééééééééééé ......
ale aspoň vidieť, koľko bolo dokopy práce.
Čiže plat poslanca môže na polovicu, a plat riaditeľa SP na polovicu
a ušetríme, ako za mikivlád. Každá koaličná strana dá do SP svojho riaditeľa a rozhodovať za SP bude riaditeľská rada. Štyri (možno šesť) iné ženy sa potešia dobrej výplate. Možno Šebejova, možno Zajacova ........
Tá reklama na Pravda-shop je čarovná.
Akoby hovorila: Nakupujte, kým ste živí!
Jáj Béla!!!!
Splietaš a splietaš. Šetrenie malo byť na novom ministrovi a to hlavné - odstránenie sporov medzi dvoma ministerstvami vyplývajúcich z kompetencií.
Ak by som videl tvoju snahu presunúť kompetencie na MZP tak, ako racionálne navrhol prezidentov poradca, nebol by problém ani s pár hlasmi opozície.
ale to za vlády Fica nebolo.
S modrými ideme k policajnému štátu?
Lipšic navrhol odmeňovanie policajtov podľa vyzbieraných pokút.
Už len to chýba, aby Žitňanská motivovala sudcov odmenami podľa toho, koľko nadelia.
Pravda je však taká, že uzavretý prípad sudcu a právnikov neživí.
Ešte nedávno Sulík s kompániou tvrdili, že prebiehame Grécko!!!!!!
Čo ste si to modrí zvolili? Klamárov a hochštaplerov!
skús štatistický úrad ... a nevypisuj blbosti
Fico bol najstabilnejším vládnutím v histórii Slovenska. Dalo sa plánovať, žiadne ceny neskákali a nehrozil ich skok, žiadne kotrmelce v daniach a odvodoch ... Pomalý a istý rast, s nejakými malými zásahmi počas krízy.
To, že boli tendre? ... Neviem o žiadnom, o žiaden som sa neusiloval.
Predpokladám, že bolí počernejší a výborne hovorili maďarsky ...
Prednedávnom sa v Maďarsku rozmohlo kradnutie ŠPZtiek. Tú si zlodej nahodil na svoje auto a bezplatne natankoval... Koho naháňali policajti??????
Zober babke z vrecka tú 50tku a vráť ju!
Ty priemerný modrý ekonóm!
Chválim Ywett! Návšteva v správnom štáte a stretnutie so správnou pani. História sa nedá oblafnúť ...
sporenie je vždy na úkor lekára na sestry. Následne, ak to vzdajú a odídu, sporenie npadne na hlavu občanovi, ktorý zdravotnú starostlivosť stratí.
Minister o zatvorení nemocníc rozhodovať nebude, chce z nich spraviť akciovky, ktoré sa nebudú môcť zadlžovať, lebo by ich skasírovali veritelia s exekútormi. Ale kasírovka môže zobrať výplaty lekárom a sestrám, ktorí to môžu "zabaliť". Nemocnica sa zavrie sama.
Dotaz na "obchodníkov" zdravotných poisťovní: Ak v Malackách vyoperovali žlčník o 30% lacnejšie, prečo ste kupovali operácie žlčníka v Bratislave vo Fakultnej nemocnici?
možno aj tí odborníci budú potrebovať odborníkov ... za prachy ....
A šetriť sa bude, nech to stojí koľkokoľvek!!!!!!!
Po včerajšej tlačovke je jasné, že mal Mikloš s Mihálom najprv minúť 100.000EUR na mediálne tréningy a až potom predložiť balíčky ..... -:)))))))))))))))))))
ty vieš, ako bude vyzerať trh práce o 10 rokov?
Neprispel k nezmyselnému výberu štúdia aj zákon, ktorý dáva školám prachy podľa počtu študentov?
Nie je to zvrátená motivácia?
Odporúčame