Šetriť a šetriť.
Zatepliť dom a vymeniť okná. Ku kúreniu termostat - ja mám nastavené 17°C na noc, 22°C na deň v zime.
Spotrebu porovnám na konci roku 2010.
U elektriky vymeniť žiarovky za žiarivky. Žiarovky z dôvodu čítania kníh a novín len v jednej lampe 40W.
Prášky trochu drahšie na pranie v 40°C...
A budú zvyšovať aj naďalej, lebo padajú tržby a náklady rastú .... a zahraničný akcionár chce dividendy, neinvestoval sem, aby strácal. A na zvýšenie cien je táto vláda prístupná, nebude ich poškodzovať, ako Ficova.


