Ako?
Veď mali imunitu!
Ak nie, tak nás FaxCopy balamúti. Ak bude mať Bugár úspech, znamená to, že imunita nie je všeobecná a na všetko. Šírenie nepradivej správy = klamanie = je tiež trestný čin.
Načo je nám referendum? Iba proti Cuperovi?
Ako?
Veď mali imunitu!
Ak nie, tak nás FaxCopy balamúti. Ak bude mať Bugár úspech, znamená to, že imunita nie je všeobecná a na všetko. Šírenie nepradivej správy = klamanie = je tiež trestný čin.
Načo je nám referendum? Iba proti Cuperovi?
Klamú o nej aj teraz.
Starých psov nových móresom nenaučíš!
Siahnu nám do vrecák, ako vždy, keď Miklóš počíta peniaze. Asi tak, ako v pohádke:"Byl raz jeden král".
Dôležité správy pre Gábora.Medvácza:
1. cigáni sú z indoeurópskej vetvy bielej rasy - teda ako Slováci a Maďari aj Cigáni sú biely. Cigáni nie sú ani čierna rasa, ani žltá, ani červená. Sú biely, preto nemôže byť o rasizme reč.
2. Tvoja profesorka sociológie má medzery vo vedomostiach - treba s tým niečo robiť, lebo trúsila nepravdu do telky, čím spáchala trestný čin šírenia nepravdivej správy, pričom ani osočovanie a zastrašovanie nie je vylúčené. Ja sa takými rečami cítim byť poškodený, a ak neprestane, s Harabínom si privyrobím.
3. Nič po Ficovi platiť nebudeme. Ak financmajster povedal, že klamali a kradli, dnes na "konsolidáciu" rozpočtu stačí hovoriť pravdu a nekradnúť. Ak nebude koalícia kradnúť, nebude chýbať 1,7mld. euríkov a netreba zvyšovať dane a nebude žiaden schodok rozpočtu.
4. Mikloš povedal, že bude schodok rozpočtu väčší ..... To ale znamená, že nová koalícia kradne viac, než tá stará. Z toho vyplýva, že zmena vlády je evidentne na škodu občanov.
Možno nesprávne pochopil zrušenie výnimky pri predaji bytu. Veď to musí zdvihnúť adrenalín, byt vďaka susedom predajný za 1/2 ceny a ešte z toho platiť daň štátu, ktorý nechce susedov utíšiť.
Aj ja by som sa ........ nahneval!
Mňa by zaujímalo, ako sa v 15st. pred Kristom objavuje pojem maďarovská kultúra. Megeri - pravdepodobný predkovia maďarov - do potisia prichádzajú asi v 5st. po Kristovi. Je to dešifrovaný záznam doby alebo "pracovný" pojem nejakého archeológa?
a potom dostávať 15 rokov 550eur je vlastne 99.000EUR. Čiže v dôchodkovej poisťovni zarobia 1,000 eur + uroky zo znižujúcej sa istiny.
Ak niekto zomrie skôr, dostane ešte menej, ak neskôr, dostane viac - prakticky od tých, čo zomreli. Približne tak to funguje aj z 1P. Čiže, pri odchode do dôchodku v 65 rokoch bude napočítané, že v cca 80 sporivec zomrie.
Švédsky jednopilierový systém ja asi najspravodlivejší. Ale na ňom žiadne DSS nemôžu zarábať. V slovenských miklóšovsko-kaníkovských podmienkach je preto nepoužiteľný.
Ciele SaS sú sväté, ako bolo pre KSČ a jej členov budovanie socializmu, rozvinutého socializmu, nech to stojí čokoľvek. Ani straty ľudskej dôstojnosti, majetku ľudí, prípadne ich životov, aktérov realizácie cieľa nezastaví. SaS sa stavia do pozície diktátora morálky úplne rovnako, ako to činila inkvizícia a komunisti.
V podstate sa Džugašvili inkarnoval do Sulíka v maskovanej zelenoliberálnej podobe.
Jediný správny pohľad na ekonomiku, morálku a pravdu má Sulík so svojimi prívržencami v SaS. Ostatní sa musia pratať z cesty, sú menejcení zlodeji, podvodníci, boľševici .....
Nastúpila jedine správna stran s jediným správnym vodcom a článok 4 by sa v tomto zmysle mal do ústavy vrátiť.
Z toho vajcohlava a jeho superverných prívržencov musí byť slušným ľuďom na grc ako mne.
Neveril som, že sa komunistickodiktátorské časy ešte môžu vrátiť. Nuž, mýlil som sa.
Tá posledná veta mala obsahovať ešte slová "v Bratislave" a až potom mala byť bodka.
ĽPR a AI sú hyeny priživujúce sa vyrobenom probléme - zo 7 mrtvych bol iba jeden z počerného etnika.
Vadí im, že sa novinári a verejnosť zamýšľa nad pohnútkami masového vraha. Hľadajú sa dôvody, aby sa dalo predísť ďalším podobným konaniam.
Okrem toho neviem, prečo sa do toho zapájajú ĽPR, keď žiaden rasový problém nie je. Cigáni sú vetva bielej rasy, ktorú ako neprispôsobivú v stredoveku vyhnali z Indie. Nie sú ani čierny, ani žltí, ani červení. Teda žiaden rasizmus sa nemôže skloňovať.
Napriek tomu tí tupci takýto slovník používajú.
krátke a pletúce informácie!
Penzista môže byť majiteľom svojej sro a v jej mene konať. Všetko, čo sro zarobí sa zníži o nákupy a náklady sro. Výsledok sa zdaní 19%, zaplatí daň a ostatné berie domov. Bez odvodov - presne tak, ako to robil súčasný zodpovedný minister Mihál!!!!
Nebuďte hlúpejší, ako on. Nedajte štátu - tomu zlému hospodárovi!
Barbora Černušáková z AI je mimoriadne smutný prípad. Vie iba špehovať a žalovať!
Koľko rómskych detí nakŕmila ona? V akých podmienkach? Koľko ich vzdelávala, a s akým úspechom?
Aké dane platí, že chce rozhodovať o tom, ako sa použijú?
Nevie robiť nič užitočnejšieho? Iba opľúvať tých, čo aspoň niečo robia?
mladíku, pamätám si časy, keď najlepší odborníci boli komunisti.
Tie časy sa vracajú v maskovanej forme. Najlepší odborníci na plyn sú v SaS. Najlepší odborníci na nakupovanie sú v SaS (absolventi stáže v hypermarketoch). Najlepší odborníci na obchádzanie platenia odvodov sú v SaS - pozri, ako sa varí - už prekonal aj Tomanovú - vraj účtovné fintičky ....
Najlepší sú na kultúru -))))))))
Všetci máte plné vačky odborníkov .... ja len neviem, keď máte v každej strane samých odborníkov, prečo je Slovensko v takom srabe ... Veď by sme mali byť na špičke sveta ....
Alebo to robia všetci tak ako komunisti? Rečí vagón, práca nikde?
SaS sú diletanti jeden vedľa druhého!
Predsedkyňa vlády nemôže precedovi parlamentu stanovovať program. Preceda sadne do tryskáča, kedy chce! Má slobodu! Solidaritu nechal nám. Ďakujeme!!!!!!
Nech ti tie balóniky neuletia! Riško !!!!!!!
Odborník bude zo SaS. Je pravdou, že odborníkov na referendum nemajú, vedia iba zbierať podpisy. To sa im dá ľahko, sú tam nekomplikované zákony.
Na sociálne poistenie majú odborníkov iba na obchádzanie predpisov. Tvorba im nejde, predložený OB je packalovština. Bude potrebovať toľko výnimiek, ako súčasné predpisy.
Riadenie SP ide iba tak, že peniaze z Fondu nezamestnanosti rozdajú na 8 mesačné prispievanie. Hlavne, aby nebolo na dôchodky, lebo oni sú mladí a starci sú v lukratívnych funkciách na ministerstvách alebo v parlamente.
Máme sa na čo tešiť. Riaditeľ SP bude radiť, ako čo najmenej platiť (veď nebudú platiť ani novinári, ani umelci), aby bolo málo na dôchodky a Mikloš mohol privatizovať aj mosty nad Dunajom.
Štát je najhorší vlastník! Vidíme to v Miklošovom podaní.
už beží .... preto vykrikujú o Svätoplukovi ... o Ficovi, že je zlodej, ... aby to nebolo vidno
Teraz im Devínska Nová Ves prišla vhod ... naplňajú sa noviny, ich si nikto nevšíma !!!!
Mihál prehlásil, že na matky Tomanová nenechala peniaze ... začal vyplácať osemmesačnú podporu v nezamestnanosti ... takže peniaze sú, ale len pre niekoho. Zaujímalo by ma teritoriálne vyplácanie 8 mesačného príspevku. Na vidieku ľudia už dávno stratili prácu, teda dávky idú hlavne do miest ... asi Bratislavy, tam majú najviac voličov ...
Plyn pôjde hore a drobné do švajčiarskych bánk. Keďže korupcia už nebude ... bude sa nám dobre žiť. Trochu chladnejšie, ale dobre - s Miklošom a sociálnou Radičovou.
Ako si mám dať dokopy prednesené fakty:
- červení kradli, preto rástol deficit
- keď v polroku skončili, výdavky štátu boli 45% plánovaných
- Mikloš po troch mesiacoch prehlási, že deficit bude ešte väčší, hoci sľúbili šetriť a nerozdávať
- Mihál dáva nezamestnanecké 8 mesiacov - veď vo fonde je a tá hňapa Tomanovie ich odkladala na dôchodky
- ak sa neušetria na dôchodky, odkiaľ sa na ne nájdu peniaze? Novinári a umelci odvody platiť nebudú?
- výsledok? Bude sa privatizovať, budú zvyšovať ceny a DPH.
Bolo by účinnejšie, keby v tom klipe boli aj Duray - ten bol v telke viditeľne , Ďuračka z SDKÚ aj s výkrikmi "... môj ctený k.... ", ...
Som presvedčený, že Cuper účasť sám nezvýši.
A k obmedzeniu o limuzínach treba vyfotiť FaxCopyho v novom mercedese precedu národnej rady...
navrhujem zachrániť sochu nasledovným spôsobom:
Odrezať hlavu a nahradiť je hlavou podobnou vajcu, z ruky odstrániť meč a uviazať tam modré balóniky. Sochu obsiať mariškou, Určite sa stane miestom národných pútí a bode konečne reprezentovať aj súdobé kultúrne snaženia.
Som proti tomu, aby si vláda a poslanci znižovali platy. Paušálne náhrady by mali byť vydokumentované. Nemám nič proti tomu, ak si premiérka bude pravidelne kupovať oblečenie a vkusne reprezentovať. Na FaxCopyho ležérnosti nevidím nič prínosného. Jeho prvou starosťou bol mercedes a druhou socha Svatopluka.
Treba prehodnotiť potrebnosť množstva úradníkov a hlavne ich správanie = míňanie peňazí z rozpočtu.
Za podstatne prínosnejšie považujem krátenie výdavkov štátnej správy a viazanie rozpočtových prostriedkov už v tomto roku.
Dohody na prácu mali byť zaťažené odvodmi a zavedené rozhodné obdobie jeden rok, a nie jeden mesiac, ako je to teraz.
Odporúčame