Sulík sa správa podobne, ako predvoj robotníckej triedy v 1947/48. Tí, keď demonštrovali, spolu so svojím Klémom vykrikovali heslo:"Ten, kto stojí na chodníku, nemiluje republiku!". Dnes tí, čo stoja na chodníku sú tí, čo nechcú zahlasovať za zúženie imunity, nechodia na zasadania o hlasovaní plnenia vládneho programu.
Neprítomnosť na zasadaní - čo je to? Poslanec príde ráno, podpíše sa, potom celý deň presedí v bufete, a výplatu má. K žiadnemu hlasovaniu nemusí ... bude neprítomný na hlasovaní - to bude OK?


