Keby tak Slováci boli Maďari
Pán Macsovszky,
ak teda bol nejaký národ "sluhovský" a so Slovákmi to boli samozrejme Chorváti, Srbi, Bosniaci, Bulhari, Rusnáci i Bulhari, to neznamená, že zostanú naveky. Uhorsko bolo rozkúskované a na nešťastie mocností, nechali kúsok územia aj Maďarom. Nezlikvidovali ich, nevyvraždili, nechali žiť na malom území s tým, že sú porazený a majú si to tak aj užiť. Maďari boli a sú porazený, nie sú "kráľovský" národ. To skončilo Istvánom svätým. Nikdy potom nebol maďarským=uhorským kráľom Maďar. Vždy to boli Nemci alebo ich odnož, prípadne odnož francúzov. Vaša hra na "kráľovský" a "panský" národ je kabaret.