Re: skoro ako Ford :)
globalizácia? Tak rýchlo?
Re: Dobra cena.
musí byť vysoká, vista nezarobila!!!!!!
Re: Odvody su vysoke ???
zároveň znížiť dôchodky - starobné, vdovské, sirotské aj invalidné, zároveň znížit nemocenské dávky,, znížiť podporu v nezamestnanosti. Urobiť poriadok so sociálnou poisťovňou - rozdať menej, než sa vyberie.
Odporúčame