v tvojom svete je to Slovensko vo vlastníctve USA a s tým ty nič nenarobíš .....
v tvojom svete, kde Rusko oprávnene napadlo Ukrajinu a vlastne je v práve keď chce toho zeleného feťáka odstaviť ....v tom svete tvoj názor nikoho nezaujíma ----
.... musíš čakať na to, že Putin sa dohodne s tým starým senilným dedkov v Bielom dome, že Slovensko predá Rusku aby si mohol robiť slobodnú slovenskú politiku podľa pokynov z kremľa
.... alebo musí Putin poraziť ameriku a Nato vojensky a to nie na nejakej Ukrajinke ale rovno prevalcovať armádou územia ktoré chce získať (teda v našom prípade Slovensko) .....
P.S.: naschvaľ som použil jazyk tvojho kmeňa aby si to lepšie pochopil. Na našej trolovacej farme má vedúci z Pentagonu chváli ako viem dobre písať ako proruský trol a používať osošovania


