prečo ti to vadí .... za čias wolfganga amadea mozerta tak chodili všetci muži čo si to mohli dovoliť ....
máš dojem, že jeho hudba je zvrhlá, nemravná, nekresťanská? Mala by byť Morava denacifikovaná preto, že tam už desaťročia organizujú jízdu kráľov pri ktorej sa časť mužov prezlieka za ženy?
to čo je normálne a nenormálne sa nemá posudzovať podľa toho, čo sa deje posledných 20-40 rokov ... historický kontext hovorí o stáročiach a pri jeho skúmaní by sme boli prekvapený často ako liberálne v skutočnosti boli mnohé spoločnosti ...

