Dakujem....
pre mňa je pochvala byť slniečkárom, pretože to znamená, že šírim základy toho na čom je postavený biely kresťanský svet --- teda dobro ....
a okrem toho .... ak ťa niekto koho názory považuješ za prejav života mimo reality označí za šibnutého ... tak vlastne potvrdzuje správnosť tvojich názorov ;o)))
ale prosím ak som šibnutý slniečkár tak mi nekradnite výhrady voči násiliu ukrajincov .... pretože tak ako to použil americký okupant to je iba propaganda a pokrytectvo .... a v svetle takýchto odkazov sa výzvy na rovnaký meter stávajú vtipom a nie argumentom...

