súdruh ... také biee tričko s tým fašistickým znakom nemáš pomaly ani keď ho vybalíš z obau ;o))))))
ako to muselo byť doručené včera poobede tomu náckovy, ktorý tri dni bojoval proti hrdinským osloboditeľom ...
teda neviem kto to doručoval, ale tú doručovaciu službu by som naozaj vybral ... fronta nefronta duručíme nielen fašistického tričká (odporúčam eshop bratov kotlebovcov, tí majú podobné tričká v ponuke za dobré ceny 88 ,€)

