prečo ti vadí ukrajinskí prestitúti?
v rusku 20 rokov sa nezmenii v politickom živote nič, rovnaké 4 strany v parlamente s princípe s rovnakými percentami, prezident, proti ktorému za 20 rokov nezískal nikto vaic ako 20%, oligarchovia, ktorí zbohatli za posledné roky výrazne viacej ako oligarchovia na Ukrajine ...
to je sloboda a spravodlivosť? Prepáč takúto jednostrannosť nepovažovať za spreneveru nie je možné ...

