Klamstvo je že NIC nebolo dodržané ...
pravda je, že nie všetko bolo dodržané ... pretože od Minsku2 prešlo 7 rokov a ak by neboo prímerie a veľa vecí fungovalo,tak by počty obetí boli desaťricíe až státisíce ... a nie desiatky!
a tiež je pravda, že na tom, že neboli dodržané ma významný podiel aj DLR a LLR ... toto nie je bingo aby sme sa hádali, či je to 50/50 ale 55/45 ale určite to nie je 90/10 ani 80/20 ...
takže vytvárať dojem, že za zlyhanie MInks2 môže IBA jedna strana je tiež KLAMSTVO!
už len ústava DLR, ktorá je jadrom sporu je porušením MInska, pretože tam sa nehovorilo o územných nárokoch DLR na ďalšie územia .... čo je zámienka súčasnej invázie...

