Nemci pri rizikách obišli Slovensko, Izrael je "na okraji priepasti"
formálne pripomeniem ... že inteligentný môžeš byť, aj keď si negramotný ... inteligencia v ľuďoch nevznikla s povinnou školskou dochádzkou ... to o čom hovoríš nie je inteligencia ale vzdelanie a správne by malo byť
.. u vzdelaného človeka by sa predpokladala ako samozrejmesť ... (pretože vzdelaný by mal čítať a písať viac ako bežní ľudia ..)
... ak my vystupujeme ako drogovo závislí, ty analogicky vystupuješ ako alkoholik, ktorí burcuuje proti konzumácii drôg ...
,.. urobiť chybu môže každý (mimochodom okrem diakritiky ti tam chýba jedna čiarka a trojbodku uvádzaš nesprávne ... mám to považovať za prejav tvojej inteligencie alebo vzdelania?
proste je to diskusia, kde nepíšeš ale prepisuješ slovné postoje....aj s chybami hovorovej reči ... nie je to oficiálny ani personalizovaný dokument.
V drivej väčšine na gramatiku upozorňujú ľudia, ktorí nemajú argumenty ... (ja som napríkald za chýbajúcu diakritiku mával zlé známky zo slovenčiny ... ty to nepovažuješ za dôležité)