ten chmelárov komentár som čítal... a z trošku iného pohľadu ho chápem ...
... LGBT komunita využíva rovnakú marketingovú stratégiu ako použil Greenpeace pred 30 rokmi.... provokatívnymi, mediálne atraktívnymi aktivitami šokovať verejnosť a dostať do jej komunikácie témy o ktoré išlo ... vtedy to fungovalo ...
.---- tá otázka je, či rovnaká taktika funguje pri naštartovanej špirále agresie a násilia .... nemecký príklad z 1933 totiž ukazuje kam vedie špirála násilia medzi komunistami a nacistami na národnej úrovni... a dokážem súhlasiť s tým, že v súčasnosti takéto stratégie nebudú ani efektívne ani nebudú viesť k cieľu .... aj keď jednoznačne to nedokážem potvrdiť


