paráda ... toto je skutočne odpoveď na úrovni!!!!
jediný argument, ktorý máš je, že som urobil gramatickú chybu
.... ty si urobil gramatických chýb niekoľko: prvá veta je zvolacia a mala byť ukončená výkričnkom, moje citované vyjadrenie malo byť v úvodzovkách, a v poslednej vete je odporovacie a tuším by pre ním mala byť čiarka a veta sa končí bodkou nie trojbodkou ... hoď do mňa kameňom, kto si bez argumentov..
... a tvoj preudoargument hovorí, že si vykorisťovateľský kapitalista a nechceš dať ľuďom za kvalitnú prácu kvalitnú plácu ... koľko ponúkaš za tú prácu? neverím, že za 2 500 € sa ti prihlásili ľudia, ktorí nemajú dostatočnú kvalitu ....
.. som obyčajný človek aj moje deti budú a preto chcem pre nich to najlepšie ....
--- ak by si ako obyčajný človek chcel pre svoje deti tie najlepšie šance rozvinúť ich schopnosti danosti dať im šancu prejaviť sa, byť úprimný a žiť život podľa seba, do ktorje doby by si sa s nimi preniesol?
za odpoveď medzi nami otcami ďakujem!


