Zabiju to vysokou cenou
Slovenske kontroly stoja za ovno. Keby to neodhalili poliaci sami co sa tam deje u nich, tak to zereme dodnes
Moze to mat skrabku, dazdnik cool , kolesa a sedacky kef to ma naprd motor to proste nekupim
Zruste sankcie na Venezuelu a krajina nebude potrebovat nikoho pomoc
Dvoma kamionmi chcu nasytit 300 tisic ludi? :D
Zapad trepe o biede a hladomore a demograficka krivka Venezuely rastie a hovori o natalite 20 a mortalite 5. Milion ludi uslo z Venezuely. Teraz napiste kolko poliakov uslo do sveta a to tam maju demokraciu. Prezradim to cislo je cca 10 milionov
Smiesne cislo oproti 10 milionom poliakov co ziju v demokracii
Z Polska utieklo do zahranicia miliony poliakov. Len v Britanii ich je cez milion. A to tam maju demokraciu. O polskej biede sa preco nepises?
budu stavat v nasadeni jak na tunel Visnove
A jus si kupim huawei nech fasistov z usa aj porazi
Toto nieje o sporte. Byt lepsi a zlepsovat sa, ale o prniazoch
aktualne mas lacny Fiat Tipo s vybavou za 11 tisic. Rozmerovo je velky. s motorom 70kw 1.4 atmosfera.
za tu cenu nekupis nic lepsie
Tupcov co jazdili so snehom na aute by mali brat vodicaky
Aj blbec vie ze AZ nezavrazdila a neobjednala si nikoho . Je len bielym konom a plnila rozkazy Maznaka, Kocnera a dalsich ryb v politike
Ako moze usa podporovat samozvaneho prezidenta bez volieb?
Treba venezuele dodat atomky potom usa sa stiahne do diery ako patkan
To je take demokraticke ;)
Odporúčame