a aj daco robia? ci tam daju zakaz a 2 roky to bude odstavene a nikde nikoho
a aj daco robia? ci tam daju zakaz a 2 roky to bude odstavene a nikde nikoho
Kto bude teraz chranit demokraciu pred agresivnym ruskom?
No to trvalo uz pred tyzdnom tam mala byt armada. Ale stihackami sa bude tazko odhrnat
A nevideli niekde aj americku vlajku? Ci ju vietor odvial?
Bohata snehova nadielka? Ved v Blave uz vytrca trav spod "snehu" 2x snezilo v blave a idete sa toto...
Super uz nebude kolabovat stara cesta, ale aj dialnica, ktoru budu denne upchavat obyvatelia Bernolakova
ked husto a vela snezi nepomoze posypat cesty solou, lebo sa to nerozpusti. Vtedy treba odhrnat sneh radlicou. To sa zial vcera nedialo. na ceste bol kasovity sneh,cca 10cm co komplikoval dopravu sviatocnym vodicom.
Staci vyfotit Corka a jeho auto a uz nikto nenasadne do jeho auta
kde je armada? preco nepomaha obcanov, ked je vyhlaseny kalamitny stav, naco ich platime?
Jedno cestarske auto na cele Donovali. Lunter to ocividne nezvlada
Ako mohli mat v vlave ohnosyroj ked mesto zakazalo
147 tisic vojakov to tam maju vojnu? V uliciach blavy za cely vecer nebude ich viac ako 10
Co okupanti izrael na palestinskom uzemi. Co turecki okupanti na cypre. Co albanski okupanti kosova
Blbecek Turecko je clen NATO agresivneho paktu. Ziadame sankcie na Turecko
Odporúčame