Sa idu dosrat za tie biotopy, hlavne ze veselo rubu v Tatrach
Sa idu dosrat za tie biotopy, hlavne ze veselo rubu v Tatrach
Vysledok Lunterovho vladnutia
Treba klub zrusit a dlhy exekuciou vymahat od Sirokeho
Jazda taxikom miesto 5e vas vide na 50e. Ubytovanie na noc miesto 10e na noc vas vide na 50e. Pivo miesto 1e vas vide na 3e. Kde je SOI? Preco nekona? Treba im dat tisicove pokuty, nech sa nenazranci spamataju
Odkedy je vyhrazanie sa priestupkom verejnemu cinitelovi? Za toto by mali ist na par rokov na tvrdo
Poliaci im daju pokutu, zatial co u nas pokutu zaplatime my
Mal moznost prestupit do Spanielska, Anglicka, Nemecka a on si vybere Cinu.
Su skladove vozidla a caka sa max 2 mesiace. Zatial co na skodovku cakas pol roka
Berte si priklad z poliakov tento rok daju do prevadzky 500km dialnic. Co je viac ako mame postavene za 50 rokov
Za tu cenu mate Fiat Tipo v plnej vybave , 1.4 stvorvalec a nie holu skodovku bez vybavy s litrovym trojvalcom
Keby tam radsej dali poriadny motor
Keby radsej zaviedli biometricky otlacok na otvaranie dveri a startovanie, aby sa prestali kradnut
Ale ale, toto sa nerobi, inak vas navstivi usa demokracia
8 pruh? Ved ti blbci stavaju v polovicnom profile a za 50 rokov nedokazali spojit ba a ke. Poliaci tohto roka maju odovzdat 500 km dialnic. Ak ich je 8x viac tak u nas by sa malo postavit minimalne 60km dialnic. Realita, ak odovzdaju 10 km tak bude vela
A vcom je blbost? Poliaci na rozdiel od nas stavaju pre ludi zatial co u nas sa nestavia a ked sa stavia tak pre papalasov co najviac sa nabalit
Odporúčame