Zrusme vystavbu obchvatu, nech im nepadaju lustre, aby sa blavaci nestazovali
Zrusme vystavbu obchvatu, nech im nepadaju lustre, aby sa blavaci nestazovali
Uz davno mal byt most z Hamuliakova do Cunova. Odlachcila by sa doprava smer podunajske a aj pristavny a ludia by to davali cez Cunovo do Petrzalky
Co tej ceste bolo? Absolutne nic, hlavne , ze minuly prachy. Ked chcete opravovat D2 tak zacnite od Malaciek smer Kuty resp od Kutov. Tam je tak rozmrdana cesta a nic nerobite. Rovnako pred Piestanmi rozmrdane, ze ide urvat napravu, ale hlavne ze robite neznicene useky
Srbsko nie je ani v EU, navyse ho staty NATO rozbombardovali a ma spravenu dialnicu napriec celej krajiny.
tento bananistan Slovensko nevie spojit dve mesta za 50 rokov
Preco nas stat okrada? Ked si kupim rocnu znamku mala by platit 1 rok a nie 3 mesiace.
Ako moze este vobec ziskat nejaku zakazku vahostav? Ked fico vyplacal z dani zivnostnikov, ktorym nezaplatil prave vahostav. Postrielat vas vsetkych kofotov
politika sa nema co miesat do sportu. takze srbi mali nastupit na oba zapasy a nech sa kosovo aj pototo.
Vyrobna cena mlieka 33 centov za liter. V obchode sa ale predava za 60 minimalne, niekde aj za euro za liter mlieka. Nenazrate retazce zdieraju ludi. Toto su 100 az 200% zisky len na mlieku
Nemali sadit repku miesto obylia. Miesto obilnin vsade solarne panely.... zerte teda elektrinu
Toto sa diktatu usa nerobi. Posledne to skusala Lybia obchodovat bez dolara a ich zrovnalo usa s mopslikmi so zemou
ked okradat, tak jedine v dobrej viere
Treba na izrahell uvalit sankcie. Potom sa spamataju, ze na susedne staty sa neutoci
uz len 10 rokov a bude to hotovo
Pridavky uz zvysili o 60 centov dakujeme. Mozem za to malej kupit 1 plienku
V zahranici ked sme isli na lod, tak nam dali vestu automaticky. Pripadne nam ukazal, kde je zachranne koleso
Odporúčame