Asi omylom
To su indicko pakistanske moslimské praktiky obohatenia
Ucitelom sa oplati ísť pracovat do vw miesto 400e čistom dostanu viac ako 1200
Ziadne srdcervuce videa o bomardovani, žiadne znicene nemocnice a skoly ,žiadne mŕtve deti a zeny ,žiadne dievcatko na twitery Mosul bol oslobodeny a Allepo dobite, aj taka je západná propaganda
Najviac sa tesim na Hriba , Harvana, Smetanu , Krysku, a Radicovu na ich sladké politické piesne, je to najlepsi politicky festival piesne
Vyzyvame nemecko, policiu o pokojný priebeh protestov, aby neprovokovali, aby dodrziavali ľudské práva a nepouzivali silu voci odporcom
Áno kvoli rozkradnutiu eurofondov
V normálnom state, by tam nabehlo 50ludi a 20 mechanizmov a mali by to hotove za 2dni. U nás to bude robit 1 s lopatou a zvyšok sa divat dva mesiace
takze vystavba sa posunie o 5 rokov?
niesu uz peniaze, fondy su minute, vsetko sa rozkradlo a nic sa nedokoncilo.
teraz spekuluju, ako znova najst zdroj, zlaty valov na ryzovanie pre nasich ludi
preco otvoreny? co kpt. Danko stale otvara postu?
Buď si slepy alebo zavadzas šiel som od Krakowa po Rzeszow a ta diaľnica bola nova siroka a odstavny pruh zlava aj sprava. Otvor si oci dialnica A4 je od Nemecka až po Ukrajinu. Asi to nechces vidieť , že my máme akú dialnicu? Odkiaľ pokial?
no vidis napriek tomu, ze maju 6x vacsiu rozhlohu , tak dokazali spojit zapad s vychodom, zatial co u nas to nebude ani v roku 2100
a vkuse len vyhovorky boha, a my nemame niziny? rovinu? co tak stavat juznou trasou? uz to mohlo byt davno hotove 10 rokov minmalne
myslis nedokoncenych dialnic? lebo poliaci na rozdiel od nas ich aspon dokoncili
Odporúčame