Keď zistia kam idu začnú pachat samovrazdu
Keď zistia kam idu začnú pachat samovrazdu
musite sa zomknut a pochytat za ruky a casom si zvyknut. to je ich prejav kultury
chcete klud poloprazne plaze chodte do Albanska, nizke ceny.
cize ma bude skrabat noha, tak ju zdvihnem z pedala a budem flekovat :D fakt skvele vymyslene :D
a kazde povolenie tlaku nohou z pedala, budu svietit vzadu brzdove svetla ako na vianocnom stromceku a vodic za nim sa moze aj zblaznit, ze co ten vystraja :D
no je rozdiel ci mi vo Fiate odide motorcek ostrekovanie okna, ci stahovanie okna alebo v BMW mi odide prevodovka, ci spojka a rozvody
kam idu peniaze za myto? preco sa nevyberaju pokuty za dialnicu?
Nech spravia normalne cesty a ubudnu nehody dnešné cesty to je sama diera, zakruta
Robit jeden most už rok to je na nervy. Chodim stadial každé rano a nikde ani cloveka, stroje odstavene nič sa nerobi, mňa co cakaju?
A pritom staci spravit most na ľavej strane a vybudovat cestu na opacnej strane rieky
myslis, ze oni tam myslia? lacnejsie varianty niesu pripustne, z toho malo kvapne, a cim drahsie tym lepsie, tym viac zarobia a tym viac pre nasich ludi
Teraz to budu dva roky odpratavat s jednym bagr a tatrovkou
Cestovat s asocialmi nik nechce
Treba ich presmerovat na tankodrom prvej triedy MT - TR
ludia musia mat nasrate asi fakt, keby odomna niekto pytal 230e za taxik, tak mu poviem, ze nezaplatim, a pokusim sa vystupit, ak ma zamkne tak mu to tam rozbijem komplet a volam hned policiu
je to cierna diera a raj pre firmicky. nic sa tam nerobi, peniaze sa leju ako nasa D1
Nik normalny nepôjde do moslimskej krajiny
Naše ministerstvo tvrdilo , že je nebezpecne ist do Gruzinska a že Egypt je top
Dopravu presmeruju na nasu najlepsiu cestu tankodromu MT - TR?
Odporúčame