Brandenburska brána už svieti?
40tnik by uz mohol mat kusok rozumu, a zodpovednost za rodinu a deti
doma 4 deti a zena a on sa ide nechat zabit na Mt.Everest. nakeryho boha tam siel?
treba presmerovat celu R1 z ZV do BB cez Sliac, aby pochopili, naco je dobra dialnica
tak a teraz uz len porazit Nemcov, Rusov, USA, Swedov osobne si myslim, ze uz neziskame ani bod, a nestrelime ani gol
Asi sa boja, ze ich napadnu Albanci, tak ako napadli Srbsko.
Francuzi nenechajte sa zastrasit slnieckarmi
Zajtra v ide clanok na sme.sk , že ide hoax, že im davaju mena trump
mali by viac platit, za 2e tam nik nepride, o tom svedci aj tych 500 brigadnikov, ak by davali 50e tak by som dosiel aj ja
coho sa tak boja? ved su tam len ti ktorich vitali
vsetko moslimske krajiny kde vam hrozi realna hrozba teroristickeho utoku
netrep tu somariny s meciarom
http://www.manmagazin.sk/takto-sa-stav ia-v-h…
u nas by to robili pol roka
vyspele staty most postavia za jeden vikend, a do tyzdna dokoncia privadzace ... v bananistane to budu robit pol roka a nikde ziaden stroj ci robotnik
Odporúčame