to nesmie... neprisla by vyplata
hlavne, ze na Turciansku cestu nemaju peniaze... na staru Senecku tiez niesu peniaze...
aj most pri SC uz stavaju pol roka od zburania a stale nikde ziadne stroje, robosi... nikde nikoho... kde su? naco cakaju?
dufajme ze OSN, EU, NATO podaju odsudzujuce vyhlasenia za toto krvy prelevanie a vrazdenie nevynnych civilistov, co su nutieni opustit svoje domovy... ci to plati len pre allepo?
co keby zvolencania zablokovali R1 a vsetko to muselo ist cez Sliac, nech vedia zo Sliacu o com je dialnica
cestary opat zaspali...
jj vzdy sa im vypali ziarovka, zato ta nikdy nenecha na ceste...
este by mohli pomenit farby, dat tam niejake duhove, ruzovu benzin a orandzovu na diezel, diezel oznacenim B a benzin by mohli oznacit D, ked uz tak poriadny gulas
aspon ponukaju za tu cenu 4 valec, zatial co konkurencia 3 valcove prditka
to bude radosti, ked zena natankuje do benzinaka diezel s oznacenim B :D
Takze Putin podpisal dohodu za Assada, a USA za teroristov?
tupani z EU im to aj umoznia... potom mozme aj my vystupit... nam to ale uz neumoznia :D
Čo zistili, ze peceny halal nepada sám do ust?
zle to pochopili. bezdomovcovi bola zima, tak mu podkurili a chceli ho zahriat, kto mal vediet, ze bezdomovec nema rad ohen? zajtra ich prepustia a vsetko sa vysvetli
Nemecka policia to zle pochopila, oni mu chceli pomoct , troska mu podkurit , aby nezamrzol, zajtra sa to urcite vsetko vysvetli
Nko a Smeti mlcia... boja sa uverejnit tuto informaciu... lebo by slnieckarom sa zrutil svet
nemali agresivne vojska NATO cvicenie v ciernom mory v case ked letelo ruske lietadlo?... mozno si len fasisti z NATO mysleli, ze tam je Putin, tak to zostrelili
treba ich zostrelovat nech cely svet vidi, ze tam nemaju co hladat
Odporúčame