miesto cvicenia nech idu radsej bojovat do Syrie proti umiernenym teroristom z ISIL
miesto cvicenia nech idu radsej bojovat do Syrie proti umiernenym teroristom z ISIL
skoda , ze aj slovensko, tiez clen NATO nezostrelil kanadsky bojing lietajuci nad nasim uzemim, co sa neozyval dispacerom
coho sa boja? zeby za tie zverstva, genocidu v Gaze ?
zabudol si, ze to su len ozrani a bezdomovci a banditi a vazni... a v Syrii bojuju umierneni doktori, ucitelia a pravnici
ako je to mozne? ved USA ich bombarduju uz 2 roky a ziaden vysledok ... zeby bombardovali nespravnych? alebo zhadzovali miesto bomb, zbrane a potraviny? a Rusko len tyzden :D a vysledky uz je vidiet
to su blbci a ako si budu navstevovat rodiny? ci zabudli, ze v USA nemaju nikoho?
predtym utekalo zopar jedincov, co si nedokazali najst robotu... teraz ale uteka cela syria vdaka IS a USA a ich umiernenych teroristov
vsak doteraz vladol Assad a nik odtial neutekal
X rokov vladne Assad v Syrii, krajina prosperovala, a bol tam mier. a zrazu im Assad vadi ?
ja ze ju dostane MikLOZ za svoje snahy na Ukraine prizivit sa na statnom majetku a sprivatizovat co sa bude dat.
Srbsko vraj vrazdilo kosovskych albancov... zasiahli NATO a zbombardovalo Srbsko...
Turecko vrazdi kurdov... Kedy zasiahne NATO? a zbombarduje Turecko? ci oni mozu?
Slovensko je jedina krajina v EU kde je najtvrdsi kamen...
73 km dialnic dvoma smermi v polovicnom profile :D
Obama by ju mal opat ziskat za definovanie umiernenych teroristov z ISIL
treba to tam vycistit vratane umierenenych teroristov, ktorych podporuje USA, lebo s teroristami sa nevyjednava
aj sa opsravedlnia zapadne agentury za sirenie dezinformacii a bludov, a klamstiev?
Britsky diktator kralovna Alzbeta vladne viac ako 60 rokov
Odporúčame