podla Nka za vsetkym su urcite rusi... na smetiach diskusia zakazana...
podla Nka za vsetkym su urcite rusi... na smetiach diskusia zakazana...
Treba im odobrat ME 2016, nevedia zabezpecit poriadok a bezpecnost krajiny. Holland odstup!
uz sa im nepaci obohatenie? vsak to bolo kazdemu jasne, ze je otazkou casu kedy sa taketo nieco stane... a odteraz to tam budu mat na beznom poriadku... Danke Frau Merkel
uz sa im nepaci obohatenie? vsak to bolo kazdemu jasne, ze je otazkou casu kedy sa taketo nieco stane... a odteraz to tam budu mat na beznom poriadku... Danke Frau Merkel
funguje, aj tak nepisane pravidlo, o pustani sa na cestu, ze spomalim a pustim pred seba niekoho
konecne v najchudobnejsom regione Slovenska, sa bude moct tych 10 aut z Detvy premavat po prazdnej R2
a co tam chcu hliadkovat? ved USA je az za tichym oceanom
zburaju brandenbursku branu a postavia najvacsiu mesitu a vedla nej sochu frau
Assad vladne v Syrii od roku 2000. Ludia utekaju od zaciatku vojny spred 4 rokoch, ked vznikli umierneni teroristi porporovani USA
jasne, ze nic nema, ked prepisal vsetko na rodinu... treba zabavit majetok, celej jeho rodine
Tak ako sa rozpadlo ZSSR, tak by sa mala rozpadnut aj USA
ako skoncil? dozil stastne v latinskej amerike a nas media krmili, ako bol zavrazdeni a telo nikdy nezverejnili
a co Turecko ma do vlady Syrie? Syria je predsa zvrchovany stat a do ich politickeho zivota ich predsa nic nieje
9 km usek 5 rokov vystavby to vychadza rocne 555m a mesacne 46m . cize denne spravili 1.5m cesty. Ja sam keby som to robil by som vybetonoval aspon 2m cesty s miesackou
miesto cvicenia nech idu radsej bojovat do Syrie proti umiernenym teroristom z ISIL
Odporúčame