presne a preto si rozdelime imigrantov tak, ze v nemecku ostanu doktori, inziniery, ucitelia a na slovensko posleme nezamestnanu luzu predajcov halal
presne a preto si rozdelime imigrantov tak, ze v nemecku ostanu doktori, inziniery, ucitelia a na slovensko posleme nezamestnanu luzu predajcov halal
V4 premiery sa dohodnu na rovnakom nazore a postupe a Kiss ka v prejave napluje vsetkym do tvare.
To bolo reci ked Slovensko malo vstupit do EU, ako nam branili pracovny trh, museli sme mat viza... nechceli nas do schengenu... dokonca Bulharsko , Rumunsko dodnes nie je v schengene... a dnes hordy syrcanov idu za lepsim zivotom do Nemecka bez viz, pasov
Takze najprv ich vsetkych prijme Nemecko, nasledne si vyselektuju vzdelanych ludi, doktorov, inzinierov, ucitelov a odpad poslu do druhotriednych krajin ako su Slovensko, Polsko, Cesko...atd
mimovladky USA sa uz cinia... chcu zrejme sposobit chaos na vsetkych svetovych stranach v okoli EU
na tom na com sa dohodli premiery V4, tak prezident SR im napluje do tvare...
a ake ma byt slovensko, ak nie biele? cierne? sme v Afrike? ci v Europe?
ja si myslim , ze pomoc potrebuje Grecko
zvladli sme toho dost, snad zvladneme aj tuto diktaturu
zo 6000 imigrantov vo Viedni o azyl poziadalo 20 ludi... zvysok ide do Nemecka ... to hovori za vsetko...
tento odpajac z D1 50m cesty stavali viac ako pol roka neskutocne.
takze mali ostat v prvej krajine bezpecnej v EU takze sup naspat do Grecka
Odporúčame