vsak uz cudzie vojska mame na nasom uzemi . vojska zlocineckej organizacie NATO
vsak uz cudzie vojska mame na nasom uzemi . vojska zlocineckej organizacie NATO
staci, ze si podal ruku s Erdoganom vrahom kurdov a armencov... a Porosenkom vrahom tisice rusov na vychode ukrainy
mali si prisit pipik o stehno... dufajme ze nevyhra zlepenec, lebo ich tu budeme mat tisice
idu k bankrotu hned ako sa toho chytila proamericka demokraticka strana... hned im zvysili cenu PHM o 1000x, aby co najviac vycicali ludi
chcel som volit SAS, ale ako Kanik odporucil ich volit, tak som hned zmenil nazor na SAS...
Kanik patri do Ilavy
farizeji, a fundementalisti z KDH chcu presadit krestansku Sariu...
Fikus co stym titulom a bytom?
ani sa necudujem , ved tam vyhrala pro americka strana
krestanski fanatici, fundementalisti sa snazia dostat do parlamentu a presadzovat svoje pravo saria na krestansky sposob
nejaka ina alternativa? samozrejme lacnejsia?
napiste ponuky... lebo buduci rok to uz pojdem zrusit
presne ako som predpokladal, turecko hlada zamienku na vpad do Syrie... je to take priehladne ako taky americky scenar
co to je OSN? to je ta bezzuba organizacia? naco nam je OSN, ked aj tak si USA a NATO bombarduje vo svete kdekoho
zrejme turci obetovali 28 ludi, ako zamienka na vpad co Syrie
som nevedel, ze lekar je znalec stihaciek a ma orli zrak, ze dovidi detailne do vysky 10tisic m aka je to stihacka
treba turecko vylucit z NATO a potom si mozu robit co chcu
slunickarov treba potom stihat a zatvarat ich za ich hlupost
kisskobotom ked rus povie aj pravdu, tak len z principu, ze je rus tak to prekrutia.
nemaju , ale bomby letia spoza hranic na syrske uzemie... kde zabijaju kurdov
Odporúčame