CTK uz aj zverejnila satelitne snimky prieniku vojsk na UA, ide o invaziu podla Prasacenka.
Ale nesirte ich dalej na SME.sk lebo bude z toho 3sv vojna
CTK uz aj zverejnila satelitne snimky prieniku vojsk na UA, ide o invaziu podla Prasacenka.
Ale nesirte ich dalej na SME.sk lebo bude z toho 3sv vojna
tak ako ja neviem rozoznat ukrainstinu a rustinu, tak american nema ani sajnu najst co len rozdiel medzi ceskym a ruskym jazykom
z pokojnej krajiny po bombardovani NATO (nasilie agresia terror okupacia) a zvrhnuti Kaddafiho co to mal pod kontrolou spravili krajinu zmietanu vojnou...
to je demokracia
ano a mame rok 2014 ako mozes porovnavat ZSSR v 1980 s Ruskom 2014.
Tak isto nemozes porovnavat Nemecko 1939 a Nemecko 2014
skuste nanho nereagovat, jeho to prestane bavit, ked zisti, ze si to mysli len on
Rusko by malo opat spravit zakladnu na Kube, co na to povie USA
Poľsko a tri pobaltské štáty sa znepokojením vnímajú ruskú hrozbu a dožadujú sa toho, aby NATO bolo v regióne výraznejšie zastúpené.
zaujimave, ze Slovensko sa neboji a nieje znepokojene... zrejme najvacsi ritolezci USA su iba znepokojeny
dostal vypoved, dovolil si nesuhlasit s americkou propagandou
Jedine dosledky to bude mat, take ze sa zbavia prizivnikov pristahovalcov, ktorich je v Anglicku pozehnane.
+ si mozu spravit vlastnu menu, vstupit do EU a prijat euro.
tiez tam uz nechodim. zmazali mi 3 konta. Jedno co som mal dlhodobe niekolko rokov. A to len preto, ze som mal iny nazor ako to co tam pisu.
dnesna doba: rusko posle humanitarna pomoc civilom v Luhansku, tak ide o vojensku pomoc pre rebelov.
polsko posle vojensku pomoc UA armade, tak ide humanitarnu pomoc vojakom :)
nerozumiem preco to nazyvaju humanitarna, ked to ide armade. mali by to nazvat vojenska pomoc
nerozumiem preco sa to vola humanitarna pomoc ked ide armade, malo by sa to volat vojenska pomoc a nie humanitarna
http://www.tvn24.pl/zywnosc-materace-posciel…
Polsko posiela humanitarnu pomoc ukrainskej armade, nie civilom akoby normalny clovek ocakaval.
bez CK a kontroly ako stekali proti humanitarnemu konvoju z Ruska
http://www.tvn24.pl/zywnosc-materace-posciel…
Poliaci posielaju humanitarnu pomoc ukrainskej armade a nie civilom akoby normalny clovek ocakaval...
nechali sa zadrzat bez boja? asi fakt nevedeli ani kde su... inak by bojovali
to vies tam nebol zabity americky novinar, agentom z Britanie
radsej nech daju referendum o vystupe z NATO. to je zaklad rodiny zit v miery a bezpeci
Odporúčame