Kym tam neprisla USA, bol tam pokoj a klud...
americania zhadzovali humanitarnu pomoc hned dakym jezuitom bez CK, bez povolenia a schvalenia. To co predvadza Kyjev je uplne smiesne
mali by mu poliat hlavu dakou zieravinou
Ked ma Ohava prednes jeho obhajoby , preco mu ludia nekladu otazky, co davaju troska logiky... ved to je uz tak zamotane, ze by nevedel ani odpovedat. Najprv ich vyzbrojuju proti Asadovi a teraz ich idu nicit preto, lebo im narusili obchodne zaujmy v Iraku.
Tiez by som mu dal krasne otazky na Fergusson, ze preco tam policajti zabijaju ludi cernochov... ze ci sa ma nato civilizovany svet pozerat a nemal by zasiahnut
Asad im dal povolenie na vojensky zasah na ich uzemi? Ci oni si chodia kadetade.... we can?
najprv tychto fanatikov vyzbrojili a teraz idu ich nicit? wtf ?
a co moze byt nekvalitne na jablku? :)
aj u nas by mali zatvorit ten bordel, a nielen to komplet takmer vsetky cinske restiky a takmer vsetky kebabarne... tie podmienky predaja a skladovanie hnus proste
D1 je snad najdlhsie sa stavajuca dialnica v EU v historii vobec. Je to na zapis do Guniessovej knihy rekordov
http://www.tvn24.pl/rebelianci-zabili-ochotn…
zabili americkeho vojaka bojujuceho za UA armadu....
ako mohli dojst do Luhanska, ved vcera ste udajne vraj tarali, ze UA armada uz obsadila Luhansk
udajne vraj, tento konvoj predsa znicili pred par dnami, a dodnes este nezverejnili ziadne videa a fotky
sme sa dozili, jeden pohlad na svet, tak ako ti ho zobrazi Reuters
Pan prezident Obama a co su ti cierny ludia v tych uliciach? Su to teroristi, ci separatisti alebo su to dzihadisti?
Obama ide poslat na svojich civilistov obrnene komando, civilizovany svet sa na toto nesmie pozerat, musi zasiahnut!
cize pouzivaju chemicke zbrane voci civilistom. Kto ich zbombarduje?
neklamte ludi, Asad nepouzil ziadne chemicke zbrane proti svojim civilistom. Vsetci vieme kto to spravil, chemicke zbrane sa objavili po tom co tam zakotvila USA lod a potom co boli dodane zbrane ISIL na zvrhnutie nepohodlneho rezimu
zrejme bude mat Obama prejav a vyhlasi, ze na protestoch su len bezdomovci, narkomani a prostitutky, ako nedavno bol prejav na UA
Turcynov potrebuje hlavne rozum, lebo nik nechce ist bojovat do vojny okrem neonacistickeho Praveho Sektora.
Vsak UA ma 40 milionov ludi a bojuje proti tisicke domobrane...
co je parmezan? v zivote som to nejedol
Odporúčame