ty asi trpis niejakou psychickou poruchou. USA vyzbrojila povstalcov proti ASADOVI a teraz ked ohrozuju zaujmy USA, tak idu zas proti nim...
ty asi trpis niejakou psychickou poruchou. USA vyzbrojila povstalcov proti ASADOVI a teraz ked ohrozuju zaujmy USA, tak idu zas proti nim...
super aspon usetria 1000e na opravu turba
Co tak sa poobzerat po bodovom systeme ako maju v susednych krajinach v CR, PL.
Nazbieras 30b. tak ti vezmu vodicak a ides na preskusanie. Raz rocne sa body vymazu na 0.
Tiez by sa mali sprisnit skusky v autoskole. V Polsku potom co zaviedli prisne skusky, tak vodicak dostane ledva 30% absolventov.
USA , NATO zbombarduje hocijaku krajinu pre svoje zaujmy
http://www.tvn24.pl/tvn24-biznes-i-swiat-ukr…
UA uz nema scim bojovat, prosi Polsko o dodavku zbrani... zrejme chcu zatiahnut Polsko do vojny. Vojna sa skonci skor ako som cakal. Este ani zima nebude a UA vyhlasi koniec..
vies oni musia daco zverejnit, nebudu clanky nebudu plateny... a preto tam davaju aj VRAJ , UDAJNE...
nepodlozene fakty, ziadne videa , ziadne fotky
Rusko neznicia nikdy. Aj ked spravi NATO 1000 zakladni okolo Ruska. Pretoze ten kto ma atomky ma moc.
bodaj by ich pozvali, ked jedinym cielom NATO je znicit Rusko
posledny diktator? MS v hokeji tam ukazali, aky tam je diktator... ludia na kamery rozpravali, ze to co sa o nich rozprava v zapadnych novinach nie je pravda. A tak to je zapad chce znicit ho a najlepsie humanitarne zbombardovat cely Minsk... NATO a USA ine ani nevie.
poslednym diktatorom je samotna EU. diktuje vsetkym statom co maju robit ich centrum je Brusel.
agent CIA, zavrazdil novinara strasne daco... nevadi USA moze mat zamienku na humanitarne bombardovanie Syrie....
samozrejme povolenie od ASADA si pytat nebudu a ani OSN neschvali...
nevadi WE CAN
idu bombardovat uzemie Syrie? a akym pravom? Dal im ASAD suhlas? maju mandat OSN?
WE CAN
to je uplny hnus a ked rusi si idu chranit obyvatelstvo tak cela EU a USA vyskakuje... hnus grc
dovolil im Asad americanom bombardovat svoje uzemie? Ved to bude invazia!!!
moment, invazia je len ked rusi poslu humanitanu pomoc v kaminonoch
darmo We can!
co na to EU ? nebude nikto otvarat hubu? vsetci ticho. USA si moze prist do hocijakej krajiny a nicit
http://www.tvn24.pl/chinski-mysliwiec-kilka-…
USA si neda pokoja, uz drazdia aj Cinu. najviac ma pobavila hlaska, ze je to z cinskej strany provokacia :)
co robi americke prieskumne lietadlo pri Cine?
teraz si polozte otazku, preco humanitarny konvoj nevyslala UA? Preco to museli spravit rusi? Komu vyhovuje, aby tam sa nedostala ziadna humanitarna pomoc?
To co predvadza UA su vojnove zlociny s cielom vyhladovat vlastne obyvatelstvo
socializmus by fungoval v tejto krajine, keby USA a jej ritolezci nezaviedli sankcie na tuto bohatu krajinu
ide o priamu invaziu, zrejme posadka tych kamionov ide bojovat potravinami, a bude obhadzovat ukraincov plechovkami mlieka podla Kyjeva
ide o priamu invaziu :) ano ide o invaziu humanitneho konvoja s potravinami.
V tom Kyjeve su uz nacisto na hlavu asi
bodaj by aj prisli... ved SNP je oslava vitazstva nad fasizmom... ako mozu prist, ked tam vo vlade sedi sam fasista
Odporúčame