Neotváraj tu o mne konšpiračné teórie. Ja Fica neobhajujem, tak ako neobhajujem ani Dzurindu, Slotu či nikoho. Mňa politická moc nezaujíma. Mňa zaujíma to, ako sa bude v tejto krajine žiť. Svoje útoky si nechaj. Je po voľbách, tu nenávisť odlož a energiu radšej vlož to niečoho užitočného.
Pre mňa ako ekonóma je napríklad gaunerstvo predať energomonopol, tvrdiť o II. pilieri že rieši demografickú krízu. Nedávno si spomínal podnikanie vo Švedsku. Tak sa pozri, ako riešili penzije oni. Tiež si zisti, aký zákoník práce tam funguje pri akej nezamestnanosti. No i tak majú problémy ako každá vyspelá krajina.

