No a z mojej rodiny brat, ale v 93 keď prišiel o prácu v ktorej strávil celý svoj živoť. Pôjdeš sa zaň modliť? Mimochodom nechal tu ženu a dve deti.
No a z mojej rodiny brat, ale v 93 keď prišiel o prácu v ktorej strávil celý svoj živoť. Pôjdeš sa zaň modliť? Mimochodom nechal tu ženu a dve deti.
A štát Ti bude fungovať z čoho? Aha Ty štát nepotrebuješ, už Ti funguje firma a konkurenciu vítať nebude nik.
Do Bratislavy tak Rastislava.
Čo sa týka tých daní, bude záležať na tom ako moc sa bude šetriť a ako pobeží Európska ekonomika. No kedže máme dane nízke, v prípade globálnych problémov by sa zvyšovaniu nevyhla žiadna vláda.
Kto sa postaví dnes proti svojmu zamestnávateľovi nepríde o prácu?
Mimochodom, môj otec sa postavil proti prenásledovaniu veriacich, vylúčili ho zo strany, z riadiaceho pracovníka sa stal normálny robotník a to z neho spravili ľudia, ktorý v 89 svorne bojovali vo VPN. No otec im knižku nikdy nedal, má ju dodnes, sám nikdy nevystúpil. Na rozdiel od týchto rádoby hrdinov. Človek nie je zlý podľa toho či je komunista či kresťaň, ale podľa skutkov ktoré koná. Ty si taký veriaci, že keď budeš stáť pred pánom Bohom, budeš súdený a to bez milosti, tak ako aj ty si súdil a súdil si zle. Ešte máš čas popremýšlať o živote, nájsť pokoru a zbaviť sa nenávisti.
Prosím Ťa nebuď trápny. Aj Galovia boli iný ako dnešný Francúzi no napriek tomu ich pokladajú za svojich predkov.
Ak už máš volebné právo, môžeš ísť voliť. Tak ako to spraví 50-55 percent oprávnených voličov.
Môžeš prísť k voľbám, odovzdať svoj hlas a dúfať, že vás rovnako zmýšlajúcich bude väčšina.
Nemusíš sa tu zhadzovať dementným obrázkom, úrážkami a útokmi na tvojich oponentov. Nechceš ich dať este aj zavrieť? Predsa človek s iným názorom ako máš ty nemôže ísť voliť!
Článok je blbosť. Náš primátor nie je koaličný, mestské zastupiteľstvo je skôr nezávislé a z rezervy peniaze dostali. Navyše informácie od SME by som už roky nepovažoval za objektívne. Ale dôležité je náležite usmerňovať verejnú mienku a nie poskytovať objektívne a pluralitné informácie,
Jedna interpretácia ešte nerobí dejiny. V učebniciach sú stále Slovania či Slovieni. Pojem starý Slováci je vymyslený až rozprávkový.
Ja len pripomínam, že autor článku zavádza už v nadpise. Komunizmus v týchto ani iných končinách nikdy nebol. Autor je buď pomýlený, nevzdelaný, alebo zavádza s úmyslom šíriť paniku v radoch ľahko ovlyvniteľných čitateľov. Len neviem čo z toho môže byť horšie. Čo sa týka protestujúcich, tak na tých si spraví názor každý sám. Niektorý s nimi súhlasia, iný nie.
Tvrdá realita? Tak fajn. Buď bude Slovensko priemerný Európsky štát, s vyváženým zákoníkom práce, slušnou mzdou, alebo budeme azijským štátom v EU, s dôrazom na export, lacnú pracovnú silu a konkurencieschopnou pracovnou silou. To prvé značí, že budeme rásť i padať s Európou, to druhé, že budeme seperátny. O ľuďoch písať nebudem, tebe na nich nezáleží a teda sa nikdy nezhodneme.
SDĽ má priveľa sľubov a priveľa priorít. Ak by vládli a mali možnosť ich presadiť tak nás buď dovedú k historickému deficitu, alebo splnia len minimum. Je to tvoja voľba.
Kde sa mi nepáči, odídem. SME je odchované na antikomunizme, kapitalizme a deregulácii. To sú hodnoty väčšiny ľudí, ktorý tam chodia. Môžeš sa tam chodiť s nimi hádať(diskusia je nemôžná), no argumenty si nechaj pre niekoho, kto je ich aj ochotný čítať.
Z čoho potom zaplatíš ťažko chorým ich liečbu? Z čoho postavíš a udržiavaš cesty?
Každý sa môže vyjadriť, propagovať svoje myšlienky či ich verejne prezentovať. No zároveň každý má potom právo na tieto myšlienky a názory reagovať a hodnotiť aj ľudí, ktorý sa nimi prezentujú. Antikampaň je jedno veľké úbohé divadlo, nech ju robí ktokoľvek.
Nech vymyslíš akýkoľvek zákon, v trhovej ekonomike je rodina pre firmu z pohľadu mikro náklad. Dokonca aj zamestnanosť je náklad. Je to problém tejto ekonomiky, nie zákonov.
Skôr sa obávam, že len málokto si uvedomuje, ako ťažké bude oživiť a dať dlhodobejšiu perspektívu európskej či americkej ekonomike. Príliš moc sa investovalo v ázii, príliš veľa stratila Európa.
Čo keby páni analytici porozmýšlali nad byrokraciou a jej zoštíhlením? Aha to nie je košér s kostolným poriadkom, pretože musíme predsa vytvoriť adekvátne pracovné miesta našich vysokoškolákom. Len neviem prečo by to mali platiť dôchodcovia.
Každý si o sebe myslí, že je inteligent, fakt že je členom nejakej skupiny v ktorej je uniformitný názor a žiadna kritika tento pocit ešte umocňuje. Chytrý človek si nikdy nie je istým svojím názorom, len hlupák nemá pochybnosti.
Aj rast cien nehnuteľností či potravín pozitívne vlýva na makrá v ekonomike, no ľudia si o tom myslia svoje.
Odporúčame