Takže keby vládol Dzurinda, tak od nás západ kupuje autá či televízie hlava nehlava, kríza nekríza.
Navyše o SP su pusu neotieraj, to je výsledok II. piliera, ktorý Fico nezavádzal. Som zvedavý na tú reformu I. piliera, aby sa Tá diera aspoň trošku zalátala.

