Na tie nové alternatívy sa teším. Privatizácia Carga je spojená s nárastom nezamestnanosti, napriek tomu by som sa toho až tak nebál. Bratislavské letisko bola zlá agenda SMERU, asi pre sponzorov, pretože, ak niekto často lieta, tak vie, že Bratislava je bezvýznamná a spojenie s Viedňou by bolo prospešné pre obe strany. Ani jeden podnik nie je strategický, nejedná sa o monopolné podniky veľkého významu. Na rozdiel od energomonopolov, kde sa 9/10 odborníkov vždy zhodne na ich strategickom význame a ten 10ty sedí na stoličke jedného z potencionálnych kupcov.

