aha to je super . stavat baisticke nosice a jadrove hlavice... preto krajiny co toto preferuju su diktatorske.. :)))
aha to je super . stavat baisticke nosice a jadrove hlavice... preto krajiny co toto preferuju su diktatorske.. :)))
koncne nasi dezolati mozu chodit na poriadne dovolenky ziadne zpadne hnusne krajiny.. ale severna korea konecne... cize rusko . bierorusko cina ci severna korea uz sa tesim ze 30% naroda pojde na super dovolenku
a u nas sa za odmenu dostanete na lepsie funkciu .. pripadne si sam mozete zmenit tresny zakon aby sa vam nic nestalo
pamatajte si jednu vec ak sa o dva roky zmeni vlada tieto diela niebude nikto vediet kde sa nachadzaju
fifina vladol 15 rokov.. dzurinda 6 a matovic 3 tak si to prepocitaj a to matovic riesil krizi pandemiu . vojnu a energo krizi podobne.. takze .. hmm ficina je vitaz ..
bezpecnostne riziko je tupy dano ten uz vytaral tolko veci ktore nemal ze az ehhehe .. cela tato vlada je bezpecnostne riziko
kedy ficina vobec hovoril pravdu uz nas tu 20 rokov klame.. a nici tuto krajinu .. tato krajina je tak na tom zle ze musi u nas rozkradanie vysetrovat europska unia... tak daleko sme to dopracovali na necinnu policii a nefunkcny stat.. kde sa par jedincov tak nakradlo ze uz nikdy nemusia pracovat ich rodiny
90e na dialnicnu znamku a 80km idete 1h 30min ak je vsetko ok ak je nehoda tak 2h,30 ale pan raz si kupi nove auta za 9mil a najme firmu za 9mil ktora povie ako opravovat mosty . gratulujem konsolidacii .. zatial vybratych 4 miliardy a dlh neznizeny ani o cent
vies co ? ak by nebolo rusko .. teda by neexistovalo tak mame v europe mier na dalsich aspon 500rokov
na ukrajine moze bombardovat kolko chcu ... rus nebude moct povedat nic...
co keby teraz pre zmenu pomohli americania ukrrajine a bombardovali ruske pozicie na ukrajine aby sa rusi stiahli domov..
odszdeny zlocinec varuje a ficinovi je to jedno konecna pochopte ze ficina ma nahaku cele slovensko ... vybrali uz 4 miliardy a dlh nijako neznizili .. ficinovce uz sa preberte
jediny kto sa stavia na stanu zlocincov je smer hlas a sns
ano to je taka vasa klasika.. byt hlupaci
to bolo aj u nas.. mozno nie v tak vela ale pamatas na komunizmus a prechod cez hranice. ci ked si chcel nieco vybavit stale bolo treba nieco dat.. neustale.. colnici brali ako ponebohom .. kde je chudoba je aj velka korupcia..
je to strategicka investicia na ktoru si neberieme eurofondy aby nahodov nedosiel niekto na kontrolu :)))) to bude este vela krat zastavena stavba a nemocnica nikdy nebude
toto bude najdraksia nemocnica na svete..
ak nevie tak u nas je to tak vzdy. a su na to dovody.. ale odrazu to vadi lebo boli zobrat gasparka.. odvtedy placete.. ale ze jeho syn nevie vydokladovt majetok a ze stary apa je obvineny stale to ti voooobec ale ze vooobec nevadi ehheehhe
ano aspon tak .. aj iran vyhnal zo svojho uzemia ako pises.. tak dufam ze sa to aj ukrjaine podari . vyhnat ruskeho psa
preco sem lezies a nie si na telegrame??? mam rad vas rusofilov ako vam vsetko vadi ale leziete vsade ako pat kani
Odporúčame