ide do dlhov pretoze krajiny ako su madarsko slovensko .. nie su schopne sa o seba starat.. stale plakat natrcat ruky.. vyhovarat sa a neustale hladat niekoho kto je na vine.. green deal nakoniec bude vyhra. sme v dobe kedy sa vsetko len vyvija.. ci to bude teraz alebo o 50 rokov pride to .. potom sa stane jedna vec krajiny ako riusko a krajiny opec nebudu vydierat svet.. ale to je buducnost.. ale ludia ako si ty nie su ochotny k ziadnej zmene stacil jeden covid a vidime aky su slovaci narod... plocha zem . alebo cip vo vakcine.. tretny zakon ktory nepomohol nikomu len zlocincom .. ale to je spolocnost ktora je ochotna. sa nepozerat .. ale plakat slovakom ide dobre

