tu mas clanok kde vsade je 2 pilier ... https://openiazoch.zoznam.sk/dochodkove-spor…
tu mas clanok kde vsade je 2 pilier ... https://openiazoch.zoznam.sk/dochodkove-spor…
ano zase je niekto na vine len nie ficina
toto sa mate pytat vlady... ako to povedal pele so sakovou .. bude to drahe .. no a co . ved to budu oni platit.. :))) takto ide nasej vlade o narod... ficina. znici krajinu . a potom to bude hadzat na druheho .. ako to aj vzdy robil
boze nam tu iny hlupaci vladnu
ja som narazal na to ze ak su historicky mongoli alebo .. mela poniky je to jedno ide o to ze sa snad nehanbia za svoj povod.. ako sa slovak nehanbi ze je potomok keltov ktory tadeto prechadzali a niektori tu ostali a ostatny sa dostali az na uzemia irska
vy to viete.. ste tam boli . tak nam to napiste
nemusia chranit nas vzdusny priestor . je to dobrovolna dohoda na zaklade zmluvy... hlupak ... neboj sa maju to dobre zaplatene... slovenske euraciky im teda nesmrdia.. ani tie europske .. :)))) madar bude taky sused ako rus.. nikdy sa mu neda verit
a podla mna to urazlive nieje ak je madar mongol tak potom je mongol ved to je ich historia.. nie takze dejepis je v poriadku :))))
trapne je ze slovak vzdy stiahne chvost. aby sa madar neurazil ale madar uraza kade chodi .. takze nie nieje trapne.. nic. madar sa bud bude chovat ako normalny clovek alebo bude jest svoju kasu
slovan mi je volny.. ale madari nas provoku neustale. tak nejaka provokacia zo slovana mi nevadi . preco stale slovak ustupuje... madari hovoria ze slovensko neexistuje orvban ma mapu uhorska v kancli a slovak je ticho .. treba im to vracat a dat pocitit bud sa budu aj oni knam chovat slusne alebo budu mat na tanieri ze v europe su len na nasteve
vysluhovy dochodca nedostava 13 dochodok .. dostavaju ho len ti co dovrsili fyzicky vek dochodcu
pusti si jedno video s ficiinom a budes prekvapeny ako to na neho cely tanto tvoj blabol pasuje.. asi zijes niekde mimo krajiny alebo nemas internet alebo si uplne mimo ked toto napises
o co sa stavite ze nakoniec podpise aj rentu aj amnestie.. :) klamar bude vzdy len klamar
chod k policii a povies nam
preratajme si co ficina spravil pre slovensko .. zmenil trestny zakon ... jeho argument bol ze je vela ludi v base.. a je lepsie ked nam tito ludia peniaze vratia ako ked pojdu sediet. a nevratia.. otazka kolko ludi nam uz vratilo penaize za korupciu??? odpoved 0. ficina suhlasi s porusovanim zakona.a opatreni ked umierali ludia ... ale ked sa siri slintacka nevadi mu vsetky farmy vyzabijat aj ked je stado zdrave... a ziada dodrziavat zakon .. opatrenia.... nasledne zavedie dane a zvysuje poplatky... narodny dlh sa neznizil o vybratych 2,7 mil.. ale vsetzko minuli .. nasledne kalinak porusi ustavny zakon a nic sa nedeju . ten co ma konat jenaky zilinka dostane drzhubne. dozivotnu rento .. :) dakujeme ze tento stat vediete na uplne dno eu
nemalo ?? chces povedat ze policia konala protizakonne? .))))) hlupak .. podla teba na zaklade akeho zakona davali pokuty ked nemali oporu v zakone?
pele je ten co pokuty a karantenu zaviedol :))))))
trump a putin jedna banda . cina a eu spojenci . kto vide z toiho lepsie??? :_)))))) hlupaci dezolati vidite nedokazete nic poriadne spravit len nicit
tato vlada je plna farizejov vvsetci chcu kus kolaca.. o stat im vobec nejde... rozkradnu co sa da a hotoov ale ficiina ma novu ulohu musi zastavit trestne stihanie bodora a gasparka..
ked rusky agent. chodi do ruska pre instrukcie a do bruselu pre peniaze...
Odporúčame