danis bude ten co ho ficina spomiinal ze si kupili pisalkov.. :)))))
danis bude ten co ho ficina spomiinal ze si kupili pisalkov.. :)))))
len hlupaci co ich ficina strasil .. keby ficina bol normalny tak vsetko prejde ako ma v kazdej krajine to je doriesene len u nas sa ficina na tom zivy stale... lebo tu je vela hlupakov... vsetci dezole kricia ze ortoped je super a odbornici su zli ... mala vzdelanost naroda to zariadila . hlupy narod sa lahko ovlada
ano ide im o to aby si umyvali ruky. nad tym ze navaduali ludi na porusovanie pravidiel .. minula vlada ich mala vsetkych obvinit a odsudit. za sirenie poplasnych sprav a za navadzanie na porusovanie zakona.. mouzno dnes keby vedie ako to dopadlo by ich aj vsetkych odsudili .. ficina je zlo a nici krajinu len vdaka nemu je spolocnost uplne znicena
NAOZAJ TOTO NIEKTO VERI.. to sme tak hlupy narod? nechapem ako takyto clovek moze byt vo vlade
aspon viete dezole preco bol bodor na urade vlady.. :)))) hanba tejto krajine.
boze ty si debil. ked bol covid si krical ine veci .hlupak
tato vlada idi oto v. uplne znicila vsetko coho sa dotkla... a este sa tym chvali
takze ficina ide preplacat pokuty ktopre sam zaviedol to je ironia..
ja som chodil vsade a nic nebol problem .. ale ked ti niekto povie ze nemas ist na cintzorin a stoji tam hliadka a aj tak ides tak si idiot alebo hlupak . proste bola covid. nemocnice pretazene doktor pretazeny.. ale najmudrejsi slovaci vsetko vedeli ... dnes tu je slintacka a tato neschopna vlada nedokaze ani len to zvladnut... pri covid vam pele pripravil nariadenia. 2 tyznde karantenu a pokuty. bol peleho vymysel ..
uz sa tesim ked niekto bude nariekat z dochodcov v obchode.. tak mu poviem chod za ficom . on ti da..
vyjadrit podporu utlacanemu neznamena ze chcem bojovat.. ale to ty nepoznas.. tvoj otec bol asi komunista a pradedo fasista... a ty si aj komunista aj fasista
slusny clovek taha za najkrartcsi koniec v tejto krajine... platit dane.. a pozerat sa ako vlada nici vsetko co este funguje...
radost zit v tejto krajine... kde nemusis dopdrziavat zakon . kde nemusis priznat majetok . ked mozes kopumpovat.. .. no nieje to super?
odmena za porusovanie pravidiel . to je parada kocurkovo tento stat.. ficina je naozaj psychopat.. a vsetci co to snom schvalili .. krajina upada .. mame konsolidaciu a on amnestuje a vyplaca. a co my co sme boli slusni a dodrziavali zakon?
a ty cakas kym ti ficina hodi socialne davky.
retardik , je komunisticka.. ale maju otvorenu ekonomiku .. 80% je v chudobe.. bohati cinania platia statu % aby mohli podnikat .. ale ty to nevies lebo si myslis ze potrebuju cipy z ukrajiny.. miesas vsetko aby si vyzeral este hlupejsie ako si
napis co spravil ficina za tie roky pre slovensko aby sme sa posunuli niekam k lepsiemu .. napis. nech vieme
a este ste aj hlupaci
ked si dezolati zelaju blaznov v politike tak ich maju a ukazuje sa ze dezlati nikdy nespravili nic pre pokrok . vsetko znicia a potom utekaju a prosia niekho ineho aby to napravill .. mame to u nas maju to madari a uz aj usa. :) dezolat bude dezolat
Odporúčame