ano v podstate zadarmo . hlupak ... za tu dobu co sme v eu . sme dostali 24miliard a dali do eu 3,5 miliard . tak si to prerataj ...
ano v podstate zadarmo . hlupak ... za tu dobu co sme v eu . sme dostali 24miliard a dali do eu 3,5 miliard . tak si to prerataj ...
kazdsemu kto pojde do ruska by som zastavil dotacie.. nenavratne az do zmeny vlady.. ak chceme takto zit mame moznost si vyskusat . zit v eu ale bez dotacii a mame velku prilezitost ukazat aky je slovensky narod sebestacny bez eu fondov... to tu bude divadielko ... :)))))))))))
ked nam zastavia dotacie potom budes suchat nohami ty. hlupak
ficina nam zase urobi nedzinarodnu hanbu . aj ked vie ze vrah nici ukrajinu . a ficina nema dost informacii .. tak tam bude utekat. ako pes. a uvidiete ze madarsky pes orban tam nepojde a z ficiny urobvi totalneho idiota
ano uz vidim ako zamestnanec z vlastnej vole chce ukludnit napatu situaciu .. :))))) vyzdobou :)))))
Volici ficiny.
Dňa 10.04.2025 prijali policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave V oznámenie o tom, ako sa mala stať seniorka obeťou podvodu. V tomto prípade sa jednalo o dobre známu legendu príslušníka PZ, ktorý seniorku informuje o nehode syna.
👉 Navodením pocitu bezmocnosti a s nutkaním pomôcť akýmkoľvek spôsobom mala byť 64 – ročná seniorka inštruovaná falošnou policajtkou k tomu, aby vybrala z banky finančnú hotovosť na zaplatenie kaucie vo výške 27.000€.
👉 S finančnou hotovosťou 28.000€ sa mala seniorka presunúť podľa pokynov k Sadu Janka Kráľa, kde mala peniaze položiť k pravému zadnému kolesu a odísť pešo k nákupnému centru za hliadkou, ktorá mala jej peniaze vložiť na účet do štátnej pokladnice. Tam jej mal neznámy páchateľ uviesť, že hliadka polície je na ceste a má na ňu počkať.
☝️ Takto došla poškodená seniorka o celú finančnú hotovosť.
kde je meno vraha kuciaka ktore tak vykrikoval ze povie.. ficina klame uz len tym ze sa rano zobudi . nechapem ludi ako toto prasa mozu podporovat..
povedal ze v kieve nieje vojna.. tak neklame. alebo ty nevies dat 3 kliky.. alebo 1000 klikov za hodinu
ficina nema kozu na tvary.. hanba .. dakujem dezolatom a dochodcom ze tuto krajinu totalne zhovadili ... rusaci tu zabiuli 107 ludi v 1968 a tu je niekto kto ich podporuje.. narod ktory nema hrdost
toto ruske prasa treba sudit za podporu vrazdenia..
eu ti dava vsetky nastroje aby si fungoval ako zapad ale nie najmudrejsi slovaci vsetko vedia najlpesie a ked nieco nefunguje samozrejme za to moze niekto iny. este si si nevsimol odkedy je tu ficina len krajina upada za 14 rokov bladnutia tejto krajine nijako nepomohol . len jeho oligarchovia sa maju lepsie .. a v ktorom state musia tajit majetky politici ? len v tom kde tioto politici kradnu ... ficina kaligura a spol .. taja majetky . krajina upada. a hlupak ako si ty povie ze za to moze eu
tato vlada robit vsetko aby krajina upadala.. firmy koncia odchadzaju .. na rok odchadza aj velka firma v nitre.. a tato neschopna vlada nic len kradne a bojuje o miestecka. este musia ukonci sud OCISTEC aby gasparku nesiel sediet
ficina je pekny klamar.. minule robil 1000 klikov aj sa nimi prezentoval .. toto ovce este nezrali
jaaaj kalinoha myslis ze ti toto niekto uveri . snad len vasi hlupovici...
rusky pes bude len rusky pes... velky plot a odrezat od europy
myslis toho co sam kradne a porusuje zakon . to je tvoj hrdina??? gratulujem ti
pome dame este nejaku konsolidaciu . hlupaci slovaci zaplatia... vlada za 2 roky nespravila nic.. len si uzivaju vladnutia bez starosti :))) slovaci platte .. :))))) ked mas hlupy narod lahko sa ovlada
preco je v nehumannej vyzbe a preco tak dlho .. kde su ficinovce .. sak kricali ake je to zle .. preco tato vlada sikanuje vaznov??? pome na namestia ficinovce.... a kricat mame plne vyznice pustiteho sak neutesie... bude doma cakat... hlupy narod
zameraj sa na to ze vybrali 2,7 mil a prezrali 3 mil .. si hlupak alebo len idi ot..
Odporúčame