nemozu pouzit ziadna argument ked neexistuje
nemozu pouzit ziadna argument ked neexistuje
2012 vladol ficina do 2016 jednofarebna vlada.. :)))))) zastavwete sa ho ako keby on nemusel robit nic ale vsetci okolo musia robit .. tak aj vyzera slovensko .. za ficinovych vlad slovensko upada ale ked pride nova vlada chcete aby tu bolo svajciarsko .. klasicky lenivy dezolati
matovic vtedy ani nevedel ze bude.. ale ficina je zachrana narodov.. ten este pre vas hlupych nic nespravil ale treba ho volit. dialnica hotovo a hrad opraveny.. hlavne ze smeraci maju v chorvatsku vily za miliony to budete spokojny ze sa tam budete moct ist kupat a odychnut si do tych vil
to je tak ked ficina nedokaze ani len jeden hrad opravit
slovaci su rasisticky narod .. a nikto to ani len popriet nemoze...
tru mp a hit ler pardon putin su asi taky kamarati ze keby tru mp povedal ze idem na ukrjainu zastav uto cenie tak by put ler uto cil este viac
sakovej treba zhabat vilu co ma chorvatsku a bude na plyn... ten lacny rusky
uz aj slepy vidi co je zilinka za blazna.. ale slovensko je povestne neschopnymi speci prokuratormi .. jedneho odsudenemo mame na slobode a druhy kryje chrbatik ficinomafii
aha vyhlasili rusi nemcom vojnu . :?!! tieto fase trapne reci .. vyhlasili poliaci nemcom vojnu-? vyhlasilil slovaci rusom vojnu? alebo potom nemcom ?!!!! ty chodacik bezcharakterny
viete preco divaci bucia na tychto ludi .. preco to bolo aj u nas na takacik??? pretoze volic tejto bandy do divadla nechodi .. volic tejto bandy sedi doma a veri ich klamstvam ... takemuto cloveku tlieskaju len ked si tam navozi svojich volicov ako to robi ficina na jeho stretnustiach
chorvatsko dedina Razaj alebo tak nejako nieje to dobre rozumiet.. :)))) pozri si matovicove videkjko odtial on ti to vysvetli
pretoze sudruh od neho dostava urcite podiel
ospravedlnujem sa . ludom lacny rusky plyn
milionove vili v chorvatsku a ludom drahy plyn :)) hehe tak vam treba dezolati
presne tak . rus este ziadnu zmluvu nedodrzal
komu ten tenistke? to nie tenis neviem hrat. mas pravdu ..
kde si bol ked ste utocili na nasu prezidentku . ty pa tkan komunisticky
preto na seba zelinsky zautocil .. ty rusky posuk
vyjednavanie s hitlerom sme uz zazili a.el eze tu istu chybu spravia americania. to by sme necakali
takze tabatierka narobi bordel aby sa zviditelnila a teraz mudruje co je fer a co nie??? zapne si mobil aby si to divadielko nahrala a aby to potom akoze nahodne zdielala na nete lebo sa jej nieco nepacilo .. to uz je cela tato vlada uplne mimo .. drzost arogancia. ak sa jej to nepacilo mala ist prec .. mohla ist za ministerkou a spolu mohli malovat krajsie zajtrajsky
Odporúčame