a samozrejme kazdy rok volebna korupcia 13 dochodok a mozno aj 14:)
a samozrejme kazdy rok volebna korupcia 13 dochodok a mozno aj 14:)
preto su stale pripady ked sa dochodca necha oklamat a vyhadzuje celozivotne uspory von oknom
presne tak . mal odovzdat krajinu rusovi . ako to spravi kalinak ked nas niekto napadne..
neviem ani ja . ani som nevedel ze exsef ceskej diplomacie je fetak
to nebude ten predava elektroniku .. ktoru kupujes len a len u alzaka
ani si ho nemusis obliekat je vojna v jeho krajine.. ked sa bude tvarit ze sa nic nedeje tak sa tak budu vsetci aj chovat ako by sa nic nedialo .. 95% statnikov v jeho kozi by uslo z krajiny... napriklad nas minister obrany by sa ani nebranil dobrovolne by odovzdal krajinu tomu kto nas napadne
vies aky je uradny jazyk u nas??? a vies kolko jazykov sa u nas pouziva??? studuj .. studuj ..
vies co znamena uradny jazyk? to ze si hlupy je len tvoj problem ..
dejiny si pamataju ako usa dotovalo rusko pocas 2 svetovej vojny a vdaka tomu sa ubranili nemcom .. to si hlavne pamataj
trump zacina byt vacsi saso ako putin
mas pravdu .. vyplac sa.. som rad ze si konecne pochopil ze . rus vyuziva ine narody
taketo krasne vysvetlenie dava nasa vlada v podobe ministerstva zahranicnych veci .. dezole povinne citat nech sa paci https://www.mzv.sk/aktualne/ukrajina/myty-a-…
co keby sme teba a tvoj majetok vyhlasili za neutralny a teba vyhnali do ruska ako by sa ti pacilo aby sme o tom rozhodli ??? hmm . co keby si odovzdal pass a pekne odcestoval .. mi tu ruske svine nechceme
od zaciatku je jasne ze putin nechce nic ine ako ovladnut ukrajinu .. to znamena ze vojna nekonci
zachvilu bude ten blazon ako putin . nikto ho nebude brat vazne a bude sa mu smiatcely svet...
vsetky stane auta by mali mat nejaky reflexny prvok .. aby bolo jasne ze treba zvysit opatrnost.
nastastie mame dost penazi na tieto veci .. takze spokojnost . este sa stale da zdvihnut dan na 25%
tento trump vsetko prebera od nasej ficiny... aj ficina vsetko vie.. ale nepovie... napriklad mi povieme kto zabil Kuciaka.. :))))))
neplac.. cely svet by vedel ze ajk budes napadat susedov dojdes o peniaze.. :)) ty rusky pes neboj... rusi zhabali fabriky. to ti nevadi ze .. pat kan pakuj sa do ruska
Odporúčame